Про нас

Популярність велосипедного катання останні роки зростає в усьому світі, в тому числі і в Полтаві, перетворюючись в культуру. Сьогодні бажаючих мати велосипед все більше і більше, активний відпочинок вибирають люди різного віку, незалежно від роду діяльності та добробуту. Попитом користуються вже не тільки дитячі та професійні велосипеди, а й гірські, міські, кросові моделі. Попит народжує пропозицію, так в 2013 році з'явився новий брендовий велосалон і сервіс ВЕЛОKIDS.

В магазині ви завжди знайдете в наявності якісну велотехніку відомих світових брендів:. Відвідавши велосалон ВЕЛОKIDS, ви без зусиль знайдете те, що шукаєте: чоловічі, жіночі або дитячі велосипеди, прогулянкові, спортивні або гібридні моделі, екіпіровку, компоненти і аксесуари.

Ми пропонуємо найбільший вибір маунтінбайків і кросових велосипедів в різних кольорах, ростовках, з різними класами навісного обладнання. Крім того, в нашому асортименті представлені. В магазині представленні сучасні гірські електробайкі класу Ендуро і спеціальні трюкові моделі класу BMX. Продаж велосипедів і аксесуарів в Полтаві брендів преміум-класу (Winora, Haibike, Staiger, Commencal, XLC, Shimano, Sram, Schwalbe, Continental, SKS, Hebi, Redvil, Craft, Zefal, Aplina і т.д.) здійснюється за нижчими цінами, ніж у конкурентів. Після вивчення пропозиції магазину, можна помітити, що співвідношення ціна-якість на велосипеди оптимальна.

Правильно підібрати велосипед в залежності від вашого зросту, стилю катання, вибрати і відразу встановити на нього аксесуари, приміряти велоекіпіровку допоможуть фахівці магазину. Крім продажу магазин займається гарантійним та сервісним обслуговуванням.

Оформити замовлення на велосипеди, аксесуари і екіпіровку ви можете безпосередньо магазині ВЕЛОKIDS. Продаж і консультування здійснюється за адресою вул. Чапаєва 31.