Про нас

Популярність велосипедного катання останні роки зростає в усьому світі, в тому числі і в Полтаві, перетворюючись в культуру. Сьогодні бажаючих мати велосипед все більше і більше, активний відпочинок вибирають люди різного віку, незалежно від роду діяльності та добробуту. Попитом користуються вже не тільки дитячі та професійні велосипеди, а й гірські, міські, кросові моделі. Попит народжує пропозицію, так в 2013 році з'явився новий брендовий велосалон і сервіс BIKESHOP.

В магазині ви завжди знайдете в наявності якісну велотехніку відомих світових брендів. Відвідавши велосалон BIKESHOP , ви без зусиль знайдете те, що шукаєте: чоловічі, жіночі або дитячі велосипеди, прогулянкові, спортивні або гібридні моделі, екіпіровку, компоненти і аксесуари та самокати.

Ми пропонуємо найбільший вибір маунтінбайків і кросових велосипедів в різних кольорах, ростовках, з різними класами навісного обладнання. Крім того, в нашому асортименті представлені сучасні гірські електробайкі класу Ендуро і спеціальні трюкові моделі класу BMX. Продаж велосипедів і аксесуарів в Полтаві брендів преміум-класу (Winora, Haibike,GHOST,ROMET, ROYAL BABY ,Apollo.  XLC, Shimano, Sram, Schwalbe, Continental, SKS, Zefal, Aplina і т.д.) . Після вивчення пропозиції магазину, можна помітити, що співвідношення ціна-якість на велосипеди оптимальна.

Правильно підібрати велосипед в залежності від вашого зросту, стилю катання, вибрати і відразу встановити на нього аксесуари, приміряти велоекіпіровку допоможуть фахівці магазину. Крім продажу магазин займається гарантійним та сервісним обслуговуванням.

Оформити замовлення на велосипеди, аксесуари і екіпіровку ви можете безпосередньов магазині BIKESHOP. Продаж і консультування здійснюється за адресою вул. Чапаєва 32 та ТД ЦУМ 2 поверх.