Бренди

Бренд HAIBIKE заснований в 1996р.
На сьогодні велосипеди HAIBIKE одні з лідерів світового ринку вело індустрії.
Це компанія №1 в світі по виробництву електро-велосипедів.

Бренд HAIBIKE належить всесвітньо відомої компанії WINORA GROUP, яка була заснована в 1914Швайнфурт, Німеччина.

Велосипеди Haibike з електричною трансмісією BOSСH і YAMAHA вже кілька років допомагають людям підкорювати Австралійські пустелі, їздити тривалі марафони по бездоріжжю, дертися в раніше недоступні гори, а також просто кататися по лісах або їздити на роботу.

Каталог звичайних велосипедних моделей налічує близько 100 моделей, що представляють абсолютно всі напрямки і види велосипедної їзди: від швидкісних карбонових шосейних болідів - до цілком комфортабельних турингов для далекобійних покатушек; від високотехнологічних двухподвесов для крос-кантрі марафонів - до длінноходниє адреналінових олл-маунтінових апаратів. Представлено всі нові тенденції розвитку велосипедної індустрії: величезний вибір найнеров під 29 колеса, не забуті класичні 26, а також новинка проміжний розмір коліс 27.5 для тих, хто ще не визначився з уподобаннями.

Haibike має спеціальну лінійку велосипедів для жінок - за порадами олімпійської чемпіонки з велоспорту, Сабіни Шпитц, була перероблена велосипедна геометрія, значно полегшені компоненти, а дизайн змінений на більш естетичний.

Всі велосипеди Haibike - високотехнологічні апарати з ретельно підібраними комплектуючими переважно європейських виробників і лідерів велоїндустрії.

Велосипеди Haibike - європейської якості, світового рівня і за доступними цінами.

Список відмінних рис, інноваційних та запатентованих рішень з технічними особливостями велосипедів Haibike:

Електро-велосипеди:

theCenter - Електромотор вписаний в трикутник рами, а не знаходиться в колесі - це дає правильну развесовку велосипеда при динамічній їзді.
RAM 210⁰ - Електромотор повністю обрамлений рамою і захищений від ударів і бруду, а не причеплений знизу або в будь-якому іншому місці.
String - Light - Потужний ліхтар і задній габарит, які естетично вписані в конструкцію рами.
Класичні моделі велосипедів:

ZWC - Cсобственная конструкція задньої підвіски, легко ремонтується і відмовостійка.
EI - shox - Електронне урядування задньою підвіскою. Обчислювальний блок розраховує дії підвіски в залежності від показань датчиків.
MCI - Універсальні приховані кабельні канали в карбонових рамах - роблять вигляд велосипеда естетичніше і вирішують проблему із закріпленням тросів і гидроліній.
Flex Post - Карбонові підсідельні штирі власної конструкції - помітно згладжують вібрації від нерівностей поверхні.
MSD - Змінні дропаути на рамах дають можливість ставити колеса під ексцентрик і під вісь, а також задній перемикач стандартного зразка, або під «Direct Mount»
Tapered - Конусні кермові на більшості велосипедів
PFBB - Каретки стандарту «Press - Fit» для збільшення жорсткості вала системи шатунів.
CNS - Спеціальний код на кожній карбонової рами під шаром лаку. Рама завжди може бути ідентифікована на сайті code-no.com
CPS - Карбоновий захисний шар на нижній трубі рам - захищає фарбу від відколів дрібними каменями.
У Haibike є власна знаменита жіноча гоночна команда: «Sabine Spitz Haibike Pro team». Її капітан - чемпіонка світу з крос-кантрі - Сабіна Шпитц на велосипеді Haibike завоювала золото на олімпіаді в Пекіні 2008 і срібло на олімпіаді в Лондоні 2012!


Велосипеди CAYMAN - якість за доступною ціною!

CAYMAN - стрімко розвивається бренд, вперше представлений на ринку України. Це гідна альтернатива іншим велосипедним брендам в своїй ціновій категорії.

Велосипеди CAYMAN уособлюють собою якість, комплектуючі, гарантії іменитих брендів за мінімально можливою ціною.


GHOST - Розбуди в собі дух свободи! Перемагай кордони!

Розбуди його в собі, і він подарує своєму власникові здатність миттєво переміщатися в просторі, повноту і свободу пересування, світ без перешкод і кордонів!
Він дружив з вітром і рікою, він приходить з туману, його можна побачити у всій красі в світлі блискавки, він носить в собі запах мохів і попелу багаття ... і ім'я йому - GHOST.

GHOST - велосипедний бренд з Німеччини з більш ніж двадцятирічної історією. Заснований групою велоентузіастов в 1993 році, він в найкоротші терміни завоював любов вельми вимогливої ​​європейської публіки. Воно й не дивно, адже поряд з відмінним дизайном і використанням самих передових технологій, велосипеди GHOST відрізняються істинно німецькими стандартами якості. Що дозволяє стерти межу між професійними гоночними болідами і початковими моделями для любителів велоспорту.Неодноразово відзначений вищих нагород за прогресивні рішення, дизайн і приголомшливі ходові якості велосипедів, що має у своїй скарбничці медалі Олімпіад, Кубків світу, Чемпіонатів Європи, GHOST на сьогоднішній день - один з найбільш відомих і бажаних брендів в Європі і в світі.

RoyalBaby - це найбільший світовий виробник дитячих велосипедів, які по праву вважаються одними з найбільш якісних на світовому ринку.Велосипеди RoyalBaby вже отримали визнання в 40 країнах !